HYDAC 700078‑FSA-0254-2.00000/HT/M12.000 Hidrolik Sıvı Seviye Göstergesi
HYDAC 700078‑FSA-0254-2.00000/HT/M12.000 Hidrolik Sıvı Seviye Göstergesi (HYDAC 700078)
Marka : HYDAC
✔ Termometreli sıvı seviye göstergesi
✔ 254 mm nominal boyut
✔ Alüminyum gövde yapısı
✔ Florokarbon (FPM) sızdırmazlık
✔ M12 bağlantı vidası
✔ Endüstriyel hidrolik sistemlere uygun yapı
Ürün Açıklaması
Teknik Özellikler
Üretici HYDAC
Üretici Parça Numarası 700078
Model FSA-0254-2.00000/HT/M12.000
Ürün Tipi Hidrolik Sıvı Seviye Göstergesi
Nominal Boyut 254 mm
Uzunluk 286 mm
L1 Ölçüsü 203 mm
L2 Ölçüsü 254 mm
Çalışma Basıncı (Maks.) 1 bar / 14.5 psi
Nominal Basınç 0.5 bar / 0.05 MPa
Çalışma Sıcaklığı (Min.) -20 °C / -4 °F
Çalışma Sıcaklığı (Maks.) 80 °C / 176 °F