HYDAC 924076 – HDA 4840-A-0350-424 Basınç Sensörü (10 m)
HYDAC 923548 – HDA 4840-A-0350-424(15m) Basınç Sensörü – 350 bar
HYDAC 924076 – HDA 4840-A-0350-424 Basınç Sensörü (10 m) (HYDAC 924076)
Marka : HYDAC
ÖN SİPARİŞ-TESLİMAT 10 HAFTA
Ürün Adı: HYDAC 924076 – HDA 4840-A-0350-424 Basınç Sensörü (10 m)
Ürün Türü: Basınç Sensörü / Hidrolik Sensör
Marka: HYDAC
Model / MPN: HDA 4840-A-0350-424
Ölçüm Aralığı: 0 – 350 bar
Kablo Uzunluğu: 10 m
Tip: Basınç sensörü
Güvenilirlik / Yeterlik: Hidrolik sistemler için hassas ve dayanıklı
Boyutlar:
  • Uzunluk (kablo hariç): 80 mm
  • Çap: 40 mm